Užsakymai, kurie sutverti Jums

Laisvėjantis nuo klubų modelis neįpareigoja, jis nevaržo judesių, paslepia papildomus kilogramus, kurių neturėjome progos išbarstyti sporto salėje, bet universaliai tinka ir norinčioms paslėpti pernelyg lieknas kūno formas. Tai bene vienintelė suknelė, kuri skatina Jus vos tik išpakavus siuntinius, matuotis ir fotografuotis bei siųsti vizualinius linkėjimus mums. Smagu, kai meilė atgyja!

Vienas iš didžiausių pasikeitimų, kuris tuomet įvyko ir iš dalies pakeitė mūsų santykius su „Adatytės“ gerbėjais – tai sprendimas gaminti rūbus tik po užsakymo. Tai nebuvo lengvas kelias, vertinant vis didėjantį gyvenimo temą, emocinius vartotojus, kuriems naujas pirkinys numalšina darbų keliamą įtampą ar asmeninių nesėkmių kartėlį, grožio kultą ir staiga nutikusias progas, kurioms tiesiog būtinas naujas rūbas. Mes buvome toje fronto pusėje ir įsispraudę į 1-2 dienų pristatymo terminus plušdavome naktimis, nes suvaldyti dydžių ir gaminių skalę pavykdavo ne visada. Ne visada „prisiūti“ 20 melsvų XS’ų būdavo populiaresni už 5 geltonus XL. Nenorėjome nuvertinti savo gaminio ir nubraukus savo darbo įkainį bandyti siūlyti paskutinius vienetus su nuolaida, nes visada žinojome, kad jie tokie pat geri kaip ir pirmieji, tik mes kažkur pasimetėm planuodami ir spėliodami Jūsų norus. 

Mūsų maža siuvyklėlė ruošiasi vasaros sezonui ir džiaugiamės, jog lojalūs klientai jau beldžiasi su lino užsakymais. Šiuo metu apkrovimas labai organiškas ir visus gaminius siuvame per 5-7 dienas nuo užsakymo ir apmokėjimo. Prie aprašymų nurodytas 5-15 dienų terminas, nes vos saulė ims lysti iš už stogų, mus vėl užklups „adatieniai“, kai el.parduotuvė net dainuos nuo užsakymų.

Bet, procesai ir sprendimai yra tam, kad gyvenimas vyktų ir lengvai plaukianti rutina dažniau džiugintų, bet kaip ir kasdienybėje, taip ir pas mus – meilė ir dėmesys rodomas išimtimis. Jeigu tik galime ir jeigu žinome, kad nuo to nenukentės kitiems duoti pažadai –  mes priimame vienkartinius prašymus išpildyti skubius, neatidėliotinus užsakymus. Tad nesidrovėkite, jeigu Jūsų laukia netikėta savaitgalio išvyka ar kita neplanuota proga puoštis – parašykite mums meilės laišką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.