APIE MUS

Tikime, kad grožis neturi standartų. Jis netelpa į jokius rėmus ar šablonus. Grožis – tai kiekvieno žmogaus privilegija ir pasirinkimas. Todėl kuriame tokius drabužius, prie kurių nereikia taikytis, kurie leidžia būti savimi ir padeda atskleisti visas asmenybės spalvas.

Jau antrąjį veiklos dešimtmetį rinkoje skaičiuojantis prekės ženklas „Adatytė“  nuėjo ilgą kelią, augdamas kartu su savo klientais ir jų poreikiais. Atsakingai renkamės audinių tiekėjus, dirbame tausodami aplinkos išteklius, kiekvieną sukurtą modelį į kasdienį gyvenimą pirmiausia atsinešame patys – tam, kad visus juos pažintume iki smulkiausios siūlelės. Savo klientams drabužius pasiūlome tik būdami tikri, kad jie ne tik gražūs, bet ir patogūs, kokybiški, praktiški ir mieli.

„Adatytė“, pelniusi nuolat augančio verslo ir privačių klientų pasitikėjimą, pasižymi ne tik brandžiu požiūriu į verslą, bet ir drąsiomis, veržliomis kūrybos idėjomis, leidžiančiomis mums tobulėti, o kiekvienam iš mūsų klientų – nuolat atrasti kažką savito ir naujo. Mielai dalyvaujame įvairiose parodose Lietuvoje ir užsienyje, esame atviri kiekvienam pasiūlymui ar užklausai.

Titulinis Ruduo 1

MŪSŲ KOMANDA

MŪSŲ KLIENTAI