KEITIMO / GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Mes visuomet tikimės, kad įsigytos Adatytė prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip – visuomet galite prekę grąžinti ar pakeisti į kitą.

Norite keisti arba grąžinti prekę turi atitikti šias sąlygas:

– Nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas (plačiau skaitykite žemiau)
– Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visiškai tvarkingos (plačiau skaitykite žemiau)
– Pateikti įsigijimo dokumentus (kasos kvitą arba PVM sąskaitą faktūrą)
– Pateikti atspausdintą keitimo formą (atsiųsti) arba grąžinimo formą (atsiųsti)
– Prekes atsiųsti arba atnešti adresu parduotuvė Adatytė, Rūdninkų g. 4-2, Vilnius LT-01135.

KEITIMO/GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

  1. Keisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų (Lietuvoje), per 30 kalendorinių dienų (Europos Sąjungoje ir kitose šalyse), nuo prekių pristatymo arba įsigijimo dienos.
  2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
  3. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo (kasos kvitą arba PVM sąskaitą fakltūrą) ir keitimo/grąžinimo dokumentą. Kreiptis info@adatyte.com
  4. Pirkėjas keičiamas arba grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta arba atnešti, adresu UAB „PELONITA“ – ADATYTĖ, Rūdninkų g. 4-2, Vilnius LT-01135.
  5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo keičiamų arba grąžinamų prekių, jei keičiama arba grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą (pakeista prekės spalva, koreguotas prekės ilgis ar plotis) ar net pasibaigęs keitimo/grąžinimo terminas.
  6. Keičiamų arba grąžinamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
  7. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
  8. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“