Parduotuvė • Grąžinimas ir keitimas

Grąžinimas ir keitimas

Mes visada tikimės, kad įsigytos „Adatytė“ prekės Jums puikiai tiks ir atras savo vietą Jūsų garderobe.

Vis dėlto, jei jums netiko įsigytos prekės dydis, spalva ar tiesiog apsigalvojote, galite grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos.

SVARBU: Jūsų pageidavimu pakoreguotas gaminys NEGALI BŪTI GRĄŽINTAS AR KEIČIAMAS.

 

Paprastai ir greitai per
OMNIVA Grąžinimo Paslauga / ADATYTĖ

 1. Prekė turi atitikti išvardintas “Grąžinimo ir keitimo taisykles” (skaityti žemiau).
 2. Užpildykite grąžinimo arba keitimo formą ir pridėkite PVM sąskaitą faktūrą.

 

3.   Atneškite arba atsiųskite mums į studiją.

– registruota siunta adresu Studija „Adatytė“, Panerių g. 45A, Vilnius LT-03202.mob. tel. +370 606 06 037

Omnivos paštomatą “Vilniaus MAXIMA Naugarduko paštomatas”, mob. tel. +370 606 06 037

LP express paštomatą “Naugarduko g. 84 – LP Express Maxima XX, Vilnius”, mob. tel. +370 606 06 037

– DPD paštomatą “Maxima Naugarduko terminalas”, mob. tel. +370 606 06 037

 1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
 3. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti atspausdintą PVM sąskaitą faktūrą ir keitimo/grąžinimo formą. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu info@adatyte.com.
 4. Studija turi teisę nepriimti keičiamos arba grąžinamos prekės, jei ji pateikiama panaudota, be etikečių ar sugadinta, pasibaigęs jos keitimo/grąžinimo terminas, arba jei ji buvo pagaminta ar pakoreguota pagal individualų užsakymą (pakeista prekės spalva, pakoreguotas prekės ilgis ar plotis, etc.).
 5. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
 6. Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorines dienas. po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. Pinigai pirkėjui yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą.
 7. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.
 8. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 9. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

SVARBU: Būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, atspausdintą keitimo formą (atsiųsti) arba grąžinimo formą (atsiųsti)