Kelnės TOP‘ų viršūnėse

Atvirumas yra mūsų pamatinė vertybė, todėl galėčiau atsistoti ant scenos ir pasakoti apie savo gaminių sėkmės ir nesėkmės istorijas. Šiandienos perspektyvoje skamba neįtikinamai, tačiau mūsų blogiausių pardavimų topuose visada buvo trikotažo kelnės. Daugelis net lojaliausių klientų net nežinojo, kad mes tokias turime. Jos buvo ir tikrai vykusios, bet „Adatytės“ klientams jų nereikėjo.

Ne kartą analizavau, kas su tom kelnėm negerai, kodėl jų taip neperka. Atsakymas atėjo iš vienos klientės lūpų, kad „Adatytė“ džemperiai yra proginiai, su jais norisi puoštis, eiti į miestą, pasivaikščioti, o penktadieniais tai geriausias rūbas biuro aprangai. Pilnas treningų komplektas tarsi nuleidžia mus į kasdienybę, šuns pavedžiojimą, šašlykų kepimą, todėl prie A niekam nereikėjo B.

 

 

 

Bet atėjo lapkritis ir nesupratau, kas vyksta – pradėjo plūsti tik kelnių pardavimai. Viską suprantu, karantinas ant nosies, reikės laisvalaikio rūbų, bet perkamos vienos kelnės be džemperio vėl sukėlė vidinius pamąstymus. Visai netikėtai iš ir vėl visi atsakymai slypi pokalbiuose su klientais. Pasirodo, kad mūsų sąmoninga ir atsakingai vartojanti auditorija nusprendė pasipildyti turimus, kai kada net prieš kelis metus pirktus džemperių derinius, mūsų kelnėmis.

 

 

 

Vieni derino visada universalias juodas, pilkas, kakavos kelnes, o kiti spalvino kasdienybę ryškiai. Viena klientė gavusi džemperio papildymą kelnėmis mums parašė: „Pagaliau turiu išeiginius treningus“. 

Taigi, dabar tiek džemperiai, tiek kelnės yra mūsų TOP‘ų viršūnėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu.