Sukurti klasikines kelnes iš lino

 

 

Sukurti klasikines kelnes iš lino – anoks čia kūrybinis procesas, dviračio neišrasim – pagalvos daugelis. Bet „Adatytės“ gaminių brėžiniai (dar vadinami lekalais) yra visi unikalūs ir braižomi, perbraižomi, siuvami ir persiuvami mūsų siuvyklėlėje. Nuotraukos neperteikia dešimčių bandymų – ten centimetrą nuimt, ten pridėt, siūlę pakreipt. Dažniausiai kūrybinis procesas turi mažai romantikos ir primena laviravimą mažu parasparniu, kuris skirtingai nei akrobatinio skraidymo čempiono skrydis, iš šono pasirodytų nykiai neįdomus.

 

Ir sudėtingiausia, kad po ilgų kūrybinių ieškojimų, suradus aukso vidurį, galiausiai į fotosesijas vežiesi tiesiog kelnes, suknelę, palaidinę. Jos retai iš pažiūros atskleidžia vidinius sumanymus, duoklę patogumui. Apdovanojimas ateina tik tada, kai klientė parašo: „Nežinau, ką jūs darote su savo rūbais, bet dar nesu turėjusi tokių patogių kelnių“. Va čia gimsta laimė ir prabyla kitų lūpomis mano misija! – klesteliu ant kėdės, jausdama saldumą burnoje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos privatumo politikoje.