Natūralūs audiniai. 4 priežastys kodėl reikia rinktis drabužius iš natūralių audinių?

Nuo pačios Adatytė veiklos pradžios savo kuriamiems drabužiams rinkomės natūralius audinius. Nesvarbu, ar tai medvilninės laisvalaikio kelnės, kurias galima dėvėti visus metus, ar lininė suknelė, kurią dažniau renkamės šiltuoju metų laiku, visiems jiems sukurti naudojame natūralius audinius. Kodėl audiniai iš natūralių medžiagų yra palankesni mums, juos dėvintiems? Surašėme pagrindinius atsakymus į šį klausimą:

  • Natūralūs audiniai, tokie kaip linas, medvilnė yra žymiai palankesni aplinkai ir juos dėvinčiam žmogui.
  • Daugelis natūralių audinių yra tvarus pasirinkimas. Drabužiai iš tokio audinio dažniausiai dėvimi ilgiau, yra kvėpuojantys, išgarinantys drėgmę, bei atstumiantys purvą. 
  • Iš natūralių audinių pasiūti drabužiai tinka jautrią odą turintiems žmonėms. Kitaip, nei sintetiniai audiniai, jie nedirgina odos ir leidžia jai kvėpuoti.
  • Galiausiai – natūralūs audiniai yra gaminami iš atsinaujinančių šaltinių. Liną ir medvilnę galima pasodinti, auginti ir išgauti žaliavas vėl ir vėl. Kitaip, nei sintetiniai audiniai – natūralūs audiniai gali būti lengvai perdirbami, nesukeliant didelės žalos gamtai.

Adatytės drabužiams renkamės tik natūralius audinius, visus modelius išbandome patys ir jums pristatome tik tuos, kurie pateisino visus mūsų lūkesčius. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos privatumo politikoje.