-20%

Suknelė ELZĖ

74.00  59.20 

Išvalyti

SPALVŲ PALETĖ / DYDŽIŲ LENTELĖ

Esi ta, kuriai sunku prisijaukinti vienatvę. Ir nors pervargsti nuo tave supančių žmonių, ramumoje tu jauti tykantį pavojų išgirsti save, savo avidinį balsą, kviečiantį pamilti buvimą tyloje. Išgirsk – tai nepakartojama patirtis. Tu surasi save iš naujo ir kitaip pamatysi supantį pasaulį –  žodžių triukšme nepasiklydę tyškantys lietaus lašai sugros melodiją, lapų šiurenimas bus geriausia meditacija. Nauji potyriai suteiks jėgų ieškoti ir kvies priimti į savo gyvenimą pokyčius – pvz. laikas pasirinkti šio sezono mylimiausią suknelę, kuri bus it drobė vasaros patirtims užrašyti.

PRISTATYMAS / KEITIMAS / GRĄŽINIMAS
🌱 Prekę TURIME  sandėlyje, siuntimui ji paruošiama per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.
🌱  Gaminį galime pakeisti tik tuo atveju, jeigu reikiamą turime savo sandelyje.
🌱  Gaminį galima gražinti pagal www.adatytes.com grąžinimo taisykles.

SPALVA
🌱 Prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo nuotraukos, pateiktos parduotuvės ADATYTĖ svetainėje, nes gali skirtis kompiuterio ekrano nustatymai ir apšvietimas.
🌱 Kiekvieno užsakymo atveju atsiųsime audinio spalvų pavyzdžius, kad galėtumėte matyti tikras mūsų lino spalvas.

AUDINYS
ADATYTĖ drabužiai gaminami iš 100% minkštinto lino. Visi naudojami audiniai yra OEKO-TEX sertifikuoti. Šis sertifikatas patvirtina, kad audinys yra saugus naudoti ir jame nėra žmogui ar aplinkai kenksmingų toksinių medžiagų.

GAMINIO PRIEŽIŪRA
Itin svarbu teisingai prižiūrėti lino gaminius.  Skalbti švelniu skalbimo ciklu (iki 40°C), nedžiovinti džiovyklėje, lyginti žema temperatūra (iki 110°C) iš „blogosios“ gaminio pusės, nebalinti ir nevalyti sausu valymu.