-20%

Moteriškas džemperis GODA

49.00  39.20 

Išvalyti

Jaustis savimi ir mylėti save tokią, kokia esi iš tiesų – be kaukės, pridėtinio filtro ar dirbtinių emocijų – neapsakomai geras jausmas. Būtent šiuo jausmu dalintis siekiame kurdami drabužius, kurie išlaisvina, leidžia būti savimi ir šioje laisvėje atrasti dar daugiau meilės sau. Buvimas savimi iš tiesų gali suteikti sparnus… Džemperis GODA lyg antra oda idealiai priglunda prie kūno, suteikdamas šilumos ir jaukumo bei subtiliai išryškindamas liemenį. Išraiškingos linijos, tiesus siluetas ir aukštas kaklas užtikrina šimtaprocentinį praktiškumą ir paverčia šį džemperį universaliu kompanijonu, tinkamu vilkėti bet kokia proga.

SUDĖTIS
80% medvilnė, 20% poliesteris

GAMYBA / PRISTATYMAS
–Prekę turime sandėlyje, siuntimui ji paruošiama per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.ir galime išsiųsti 

Informuoti, kai prekė bus

DYDŽIŲ LENTELĖ

JŪSŲ PAGEIDAVIMAI

Jūsų pageidavimu galime atlikti tokius drabužių pakeitimus:
– Pailginti (iki 10 cm nemokamai) arba sutrumpinti bendrą drabužio ilgį.
– Pailginti (iki 10 cm nemokamai) arba patrumpinti rankovių ilgį.
Negalėdami atlikti Jūsų norimų pakeitimų susisieksime su Jumis ir paaiškinsime priežastis.
SVARBU: Jūsų pageidavimu pataisytas gaminys NEGALI BŪTI GRĄŽINTAS AR KEIČIAMAS.

SPALVA

– Norėdami įsigyti kitokios nei nurodyta spalvos gaminį, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu arba užsakymo metu palikite pastabą nurodytame laukelyje, ir mes su jumis susisieksime patys.
– Prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo nuotraukos, pateiktos parduotuvės ADATYTĖ svetainėje, nes gali skirtis kompiuterio ekrano nustatymai ir apšvietimas.
– Kiekvieno užsakymo atveju atsiųsime audinio spalvų pavyzdžius, kad galėtumėte matyti tikras mūsų audinio spalvas.

AUDINYS / GAMINIO PRIEŽIŪRA

– ADATYTĖ drabužiai gaminami iš  80% medvilnė, 20% poliesteris. Visi naudojami audiniai yra OEKO-TEX sertifikuoti. Šis sertifikatas patvirtina, kad audinys yra saugus naudoti ir jame nėra žmogui ar aplinkai kenksmingų toksinių medžiagų.
– Itin svarbu teisingai prižiūrėti gaminius.  Skalbti švelniu skalbimo ciklu (iki 30°C), nedžiovinti džiovyklėje, lyginti žema temperatūra (iki 110°C), nebalinti ir nevalyti sausu valymu, skalbti su panašios spalvos drabužiais.