Suknelė ELZĖ, raudono atspalvio

74.00 

Išvalyti

SPALVŲ PALETĖ / DYDŽIŲ LENTELĖ

Esi ta, kuriai sunku prisijaukinti vienatvę. Ir nors pervargsti nuo tave supančių žmonių, ramumoje tu jauti tykantį pavojų išgirsti save, savo avidinį balsą, kviečiantį pamilti buvimą tyloje. Išgirsk – tai nepakartojama patirtis. Tu surasi save iš naujo ir kitaip pamatysi supantį pasaulį –  žodžių triukšme nepasiklydę tyškantys lietaus lašai sugros melodiją, lapų šiurenimas bus geriausia meditacija. Nauji potyriai suteiks jėgų ieškoti ir kvies priimti į savo gyvenimą pokyčius – pvz. laikas pasirinkti šio sezono mylimiausią suknelę, kuri bus it drobė vasaros patirtims užrašyti.

GAMYBA / PRISTATYMAS
Preliminari užsakytos prekės gamybos ir paruošimo siuntimui trukmė – 5-15 darbo dienų nuo užsakymo apmokėjimo (kiekviena prekė gaminama individualiai). Jei prekę turime sandėlyje, siuntimui ji paruošiama per 2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

SPALVA
🌱 Norėdami įsigyti kitokios nei nurodyta spalvos gaminį, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu arba užsakymo metu palikite pastabą nurodytame laukelyje, ir mes su jumis susisieksime patys.
🌱 Prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo nuotraukos, pateiktos parduotuvės ADATYTĖ svetainėje, nes gali skirtis kompiuterio ekrano nustatymai ir apšvietimas.
🌱 Kiekvieno užsakymo atveju atsiųsime audinio spalvų pavyzdžius, kad galėtumėte matyti tikras mūsų lino spalvas.

AUDINYS
ADATYTĖ drabužiai gaminami iš 100% minkštinto lino. Visi naudojami audiniai yra OEKO-TEX sertifikuoti. Šis sertifikatas patvirtina, kad audinys yra saugus naudoti ir jame nėra žmogui ar aplinkai kenksmingų toksinių medžiagų.

JŪSŲ PAGEIDAVIMAI
Jūsų pageidavimu galime atlikti tokius drabužių pakeitimus:
🌱 Pailginti ( iki 10 cm nemokamai) arba sutrumpinti bendrą drabužio ilgį.
🌱 Pailginti (iki 10 cm nemokamai) arba patrumpinti rankovių ilgį.
🌱 Pakeisti juosmens siūlės vietą.
Negalėdami atlikti Jūsų norimų pakeitimų susisieksime su Jumis ir paaiškinsime priežastis.
SVARBU: Jūsų pageidavimu pataisytas gaminys NEGALI BŪTI GRĄŽINTAS AR KEIČIAMAS.

GAMINIO PRIEŽIŪRA
Itin svarbu teisingai prižiūrėti lino gaminius.  Skalbti švelniu skalbimo ciklu (iki 40°C), nedžiovinti džiovyklėje, lyginti žema temperatūra (iki 110°C) iš „blogosios“ gaminio pusės, nebalinti ir nevalyti sausu valymu.

Informuoti, kai prekė bus