Suknelė DAIVA, ruda

49.00 

Išvalyti

SPALVŲ PALETĖ / DYDŽIŲ LENTELĖ

Jeigu kas paklaustų, kokiu epitetu apibūdintum save – tvirtu balsu ištartum: “pragmatiška”. Tave ne itin jaudina sezono spalvos, nes sau esi pasirinkusi žemiškų spalvų paletę, kuri geriausiai atskleidžia stiprios asmenybės tvirtą ryšį su gamta. Stebuklingoji suknelė “Daiva” su smulkiais dryželiais – subalansuota vasarai, bet puiki visiems metų laikams, kuri paslepia visus mažus nutikimus: užtiškusį espresso kavos lašą ar riestainį užbaigusio vaiko rankučių žymes. Puikus pasirinkimas ir tapytojoms, keramikėms ar maisto gurmanėms –  tai laisvė kurti, džiaugtis ir atrodyti nepriekaištingai.

GAMYBA / PRISTATYMAS
Prekė jau yra pagaminta, turime sandėlyje.  Ją paruošiame siuntimui  per 2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

SPALVA
🌱 Norite įsigyti kitos spalvos gaminį, galite susisiekti su mumis arba užsakymo metu palikti pastabų laukelyje pastabą, ir mes su jumis susisieksime.
🌱 Prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo ADATYTĖ parduotuvėje pateiktos fotografijos, nes gali skirtis kompiuterio ekrano nustatymai ir apšvietimo sąlygos.
🌱 Kiekvienam užsakymui mes pridedame audinio spalvų pavyzdžius, kad matytumėte tikras mūsų lino spalvas.

AUDINYS
Drabužiai gaminami iš 30% lino, 70% medvilnės. Naudojami audiniai yra OEKO-TEX sertifikuoti. Sertifikatas patvirtina, kad audinys yra saugus naudoti ir jame nėra toksinių medžiagų, kurios būtų žalingos asmeniui ir gamtai.

GAMINIO PRIEŽIŪRA
Gerai prižiūrėkite savo lino gaminį.  Skalbti švelniu skalbimo ciklu (iki  40°C), leisti natūraliai išdžiūti, lyginti (iš blogos gaminio pusės) žema temperatūra (iki 110°C), nebalinti, nevalyti sausu valymu.