Lininė suknelė DAIVA (dryžuota)

49.00 

Išvalyti

Jeigu kas paklaustų, kokiu epitetu apibūdintum save – tvirtu balsu ištartum: “pragmatiška”. Tave ne itin jaudina sezono spalvos, nes sau esi pasirinkusi žemiškų spalvų paletę, kuri geriausiai atskleidžia stiprios asmenybės tvirtą ryšį su gamta. Stebuklingoji suknelė “Daiva” su smulkiais dryželiais – subalansuota vasarai, bet puiki visiems metų laikams, kuri paslepia visus mažus nutikimus: užtiškusį espresso kavos lašą ar riestainį užbaigusio vaiko rankučių žymes. Puikus pasirinkimas ir tapytojoms, keramikėms ar maisto gurmanėms –  tai laisvė kurti, džiaugtis ir atrodyti nepriekaištingai.

GAMYBA / PRISTATYMAS
Prekė jau yra pagaminta, turime sandėlyje.  Ją paruošiame siuntimui  per 2 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.

SPALVA
🌱 Norite įsigyti kitos spalvos gaminį, galite susisiekti su mumis arba užsakymo metu palikti pastabų laukelyje pastabą, ir mes su jumis susisieksime.
🌱 Prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo ADATYTĖ parduotuvėje pateiktos fotografijos, nes gali skirtis kompiuterio ekrano nustatymai ir apšvietimo sąlygos.
🌱 Kiekvienam užsakymui mes pridedame audinio spalvų pavyzdžius, kad matytumėte tikras mūsų lino spalvas.

AUDINYS
Drabužiai gaminami iš 30% lino, 70% medvilnės. Naudojami audiniai yra OEKO-TEX sertifikuoti. Sertifikatas patvirtina, kad audinys yra saugus naudoti ir jame nėra toksinių medžiagų, kurios būtų žalingos asmeniui ir gamtai.

JŪSŲ PAGEIDAVIMAI
Jūsų pageidavimu galime atlikti tokius drabužių pakeitimus:
🌱 Sutrumpinti bendrą drabužio ilgį
Negalėdami atlikti Jūsų norimų pakeitimų susisieksime su Jumis ir paaiškinsime priežastis.
SVARBU: Jūsų pageidavimu pataisytas gaminys NEGALI BŪTI GRĄŽINTAS.

GAMINIO PRIEŽIŪRA
Gerai prižiūrėkite savo lino gaminį.  Skalbti švelniu skalbimo ciklu (iki  40°C), leisti natūraliai išdžiūti, lyginti (iš blogos gaminio pusės) žema temperatūra (iki 110°C), nebalinti, nevalyti sausu valymu.